Ter Adoptie: Roemenië

Roemenië

Hieronder vind je een overzicht van enkele van de door ons geselecteerde adoptiehonden die wachten op een liefdevol thuis. Door een hond te adopteren, geef je niet alleen een kans op een beter leven aan een trouwe metgezel, maar je zult ook de onvoorwaardelijke liefde en vreugde ervaren die een adoptiehond kan brengen.

Onze honden, ook wel ”Chien de la Rue”, komen in verschillende maten, mixen en leeftijden. Elk van hen heeft een uniek verhaal en wacht op een warme, stabiele en zorgzame familie om hen op te nemen in hun leven.

Dit is uiteraard slechts een klein deel van de honden die een baasje zoeken. Daarom proberen wij regelmatig onze pagina te updaten. Maar voor specifieke wensen en informatie kun je altijd contact met ons opnemen.

Indien je geïnteresseerd bent in het adopteren van een hond, staan we klaar om je te begeleiden bij het vinden van de perfecte match voor jou en je gezin. Ons team staat klaar om eventuele vragen te beantwoorden, te helpen bij de adoptieprocedure en ondersteuning te bieden. Dit geldt ook voor na de adoptie!

Neem vandaag nog contact met ons op om een afspraak te maken en geef één van onze lieve honden de kans op een nieuw begin en een liefdevol thuis!

Toby

Naam: Toby
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 9+ jaar
Informatie:
Werd gevonden op straat door onze collega, waar hij na een aanrijding voor dood werd achterhalen. Door de enorme pijn die hij voelde was hij niet meer in staat om op te staan om zichzelf te redden. Hij is wat onzeker en terughoudend van karakter. Dit resulteert dat de andere honden al gauw over hem heen walsen, maar dat laat hij rustig gebeuren. Hij is rustig en sociaal naar zijn soortgenootjes. Evenals naar katten. Hij zoekt een thuis waar hij zichzelf mag zijn en lekker verwend kan worden.

Interesse?

Fluffy

Naam: Fluffy
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 1 jaar
Informatie:
Hij werd door ons gevonden in een zigeneuners dorp, waar hij geen kans maakte. Hij is wat afwachtend, maar sociaal, lief en vriendelijk van karakter. Kan met andere honden en katten.

Interesse?

Teddy Bear

Naam: Teddy Bear
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Zeer sociaal, heel speels. Wilt met iedere hond spelen. Hij is gedumpt voor het asiel toen hij één maand oud was. Hij is knap, ondeugend, enthousiast en baasgericht. Moet nog veel leren, maar is leergierig genoeg!

Interesse?

Myo

Naam: Myo
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 3 jaar
Informatie:
Gevonden op straat met haar twee pups. Ze was een goede en lieve mama, maar nu is het haar tijd! Ze is heel lief, zachtaardig en sociaal. Vraagt niet veel, slaapt graag en is gek op eten.

Interesse?

Kaila

Naam: Kaila
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Middelgroot. Lieve Kalia is zachtaardig van karakter en wat voorzichtig in haar benadering, maar als ze je eenmaal vertrouwd geeft ze zich volledig over aan je! Ze snakt naar liefde, aandacht maar bovenal naar een eigen thuis en dat is ook alles wat ze meer dan verdiend. Iemand die lekker met haar aan de slag gaat, de tijd, rust en de ruimte heeft. Je krijgt er zoveel liefde voor terug!

Interesse?

Juno

Naam: Juno
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Maat: middelgroot tot groot. Lieve Juno is een en al vrolijkheid van zichzelf en een echte allemansvriend, maar soms ook ietwat voorzichtig in zijn benadering als hij je nog niet zo goed kent, maar dat is best logisch toch!? Al veranderd die voorzichtige benadering eigenlijk altijd vrij snel naar een hele open houding en dan is hij ook echt een grote knuffelkont. Juno is een hond die lekker veel beweging nodig heeft en alles geeft, maar het is ook een hond die daarnaast heel relaxed is. Hij zoekt dan ook iemand die de zin en de tijd heeft om lekker met hem op pad te gaan of een leuke cursus te volgen.

Interesse?

Foxy

Naam: Foxy
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 5 jaar
Informatie:
Ze is geboren met een oog die niet helemaal goed ontwikkelt is. Ze is zo’n twee jaar geleden gevonden op straat, waar ze hoogzwanger liep. Ze is zeer sociaal en zachtaardig van karakter. Kan met andere honden en katten.

Interesse?

Alma

Naam: Alma
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Gevonden op straat en verblijft in opvang. Is huiselijk leven dus gewend! Ze wandelt aan de riem, kan mee in de auto, is sociaal met andere honden. Soms wat jaloers, als ze haar aandacht moet verdelen. Is gek op wandelen. Ze is een kleine husky kruising. Staat wat korter op de poten. Zeer lief, aanhankelijk en vrolijk. Honden, katten en kinderen gewend in huis.

Interesse?

Moos

Naam: Moos
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 1 jaar
Informatie:
We hebben haar als pup meegenomen bij een oud vrouwtje die haar moederziel alleen op straat heeft gevonden. Ze kon zelf niet voor haar zorgen en vroeg ons om hulp. Moos is een heel blij, enthousiast meisje. Ze lijkt op een kleine corgi, schattig en razendsnel. Zeer sociaal met andere honden, katten en kinderen.

Interesse?

Toto

Naam: Toto
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 7 jaar
Informatie:
Verloor zijn baasje en kwam in het asiel terecht. Hij is ontzettend lief, enthousiast, aanhankelijk, en kalm van karakter. Hij vind de andere honden leuk , maar snakt weer naar een huisje & baasje.

Interesse?

Albert

Naam: Albert
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Deze knappe vent is in beginsel wat voorzichtig en verlegen met nieuwe mensen. Maar geen wonder… toch is hij vriendelijk en gek op mensen, als hij je eenmaal kent. Andere honden is voor hem ook geen probleem. Een druk huishouden is niet aan hem besteed. Maar avontuur en natuur klinkt als muziek in zijn oren!

Interesse?

Dencer

Naam: Dencer
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2.5 jaar
Informatie:
Hij is samen met zijn broertjes en zusjes gevonden tussen het afval. Hij heeft een open, vriendelijk en sociaal karakter. Deze knappe vent wacht al weer zo lang op een goldenticket voor de happy bus. Hij is klaar voor nieuwe avonturen, die hij nooit eerder gekend heeft.

Interesse?

Sierra

Naam: Sierra
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 1.5 jaar
Informatie:
Dit bescheiden meisje, kan in het begin wat voorzichtig en beelden zijn, maar al ze je eenmaal kent is ze niet meer bij je weg te slaan. Ze is ontzettend lief, zachtaardig en vriendelijk. Sociaal naar haar kennelgenootjes. Ze is gevonden voor het asiel toen ze pas 2 maandje was. Inmiddels al bijna anderhalf jaar verder en nog steeds is niemand voor haar gevallen.

Interesse?

Preto

Naam: Preto
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Hij is op straat gevonden door een vrachtwagenchauffeur, samen met zijn 6 broertjes & zusjes. Sociaal naar iedereen en blij als je hem komt begroeten. Deze jonge knul heeft nog een hoop te leren, maar kan niet wachten om aan de slag te gaan. Hoe kun je die blije snoet nou weigeren?

Interesse?

Stefy

Naam: Stefy
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 7 jaar
Informatie:
Zeer sociaal naar mensen en andere honden. Hoewel hij soms was overenthousiast kan zijn, wat niet altijd in goede aarde valt. Aldus bij zijn kennelmaatje. Deze langharige knapperd werd op een dag voor het asiel gevonden. Sindsdien wacht hij op dat ene baasje die hem nog de kans geeft op een gelukkig hondenleven. Iets wat hij nooit gekend heeft, maar enorm naar verlangt.

Interesse?

Bono

Naam: Bono
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Zeer sociaal naar mensen. Met andere honden gaat hij ook goed. Hoewel hij soms wat opdringerig kan zijn. Iets wat niet altijd gewaardeerd wordt. Het is een energieke, krachtige vent die op zoek is naar een ervaren baas. Lange wandelingen, veel op pad en misschien zelfs naast de fiets zouden voor hem zeer geschikt zijn. Wordt het liefst alleen geplaatst of bij stabiele teef.

Interesse?

Charly

Naam: Charly
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 1.5 jaar
Informatie:
Zeer sociaal met en naar iedereen. Hij werd geboren in het asiel en is hier sindsdien niet meer uitgekomen. Deze vrolijke vriend verlangt naar een avontuurlijk leven, vol liefde, wandelingen en gezelligheid. Hij is dapper, enthousiast en zeer leergierig.

Interesse?

Kenya

Naam: Kenya
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Gevaccineerdm, Bloedonderzoek. Formaat: labrador. Zachtaardig, gevoelig, aanhankelijk, slim en knap. Sociaal naar honden en katten. Ze is niet alleen waanzinnig mooi, ook heel lief. Nog wat verlegen maar gek op menselijke aandacht. Zachtaardig en rustig van karakter. Met een geschatte leeftijd van twee jaar heeft ze nog een heel leven voor zich. Wat zou het fijn zijn om die in een liefdevol thuis te mogen beleven!

Interesse?

Panda

Naam: Panda
Geslacht: Teef (niet gesteriliseerd)
Leeftijd: 3 maanden
Informatie:
Lief, sociaal, aanhankelijk meisje. Gevonden in een open veld met haar mama. Ze verblijft nu in opvang samen met nog 20 andere pups. Verwachtte grootte; Bordercollie formaatje

Interesse?

Bender

Naam: Bender
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 3 jaar
Informatie:
Lieve Bowie werd graat en graatmager gevonden op straat toen hij tevoorschijn kwam voor een stukje brood. Terwijl wij ons best deden om een zwanger teefje te vangen voor de sterilisatiecampangne, bleef hij op gepaste afstand verlangend toe kijken naar het voedsel, iets wat hij waarschijnlijk hij al een lange tijd niet heeft gehad. Al gauw werd hij verjaagd door de andere honden op straat, hij was het buiten beentje. Maar precies op dat moment liet hij zich toch vangen waarna hij tegen ons aan kroop, eindelijk veilig! Wij zijn op zoek naar een lief stel of gezin, die hem in hun hart willen sluiten. Hij verdient het zo! Liefde, ruimte en geduld is alles wat hij nodig heeft.

Interesse?

Charlie

Naam: Charlie
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Charlie is een iets wat onzekere hond, die onwijs zijn best doet om lief en leuk gevonden te worden. Hij hunkert echt naar dat kleine beetje liefde en aandacht, maar ook naar structuur en sturing. Dit maakt dat hij het soms lastig vindt om de juiste houding aan te nemen gezien hij zijn nieuwe leefomgeving eigenlijk ook best een beetje spannend vindt. Met rust en regelmaat heb je een maatje voor het leven, hij is gek op knuffelen en samen op avontuur gaan. Wie weet als de tijd daar is, dat jullie ook een leuke cursus kunnen volgen samen. Wij zijn dan ook op zoek naar iemand die de tijd en ruimte heeft zodat hij eindelijk zichzelf kan zijn en een beetje kan bijkomen van alles, want dat verdient hij zo!

Interesse?

Betty

Naam: Betty
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 5 jaar
Informatie:
Verblijft al 3 jaar in het asiel. Is lief, zeer aanhankelijk naar mensen. Met andere honden heeft ze soms wat moeite. Geschikt voor op erf of groot terrein.

Interesse?

Bayka

Naam: Bayka
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 22 maanden
Informatie:
Lieve Bayka is sociaal, aanhankelijk, ondeugend, leergierig en waaks. Hij vindt het heerlijk om samen op pad te gaan, naar het bos, strand of de duinen alles is een feest! Ook autorijden is geen enkel probleem. Hij is gewend om mee te gaan met de uitlaatservice en speelt dan ook graag met zijn hondenvrienden. Hij kan goed met katten en ook kinderen (vanaf 8 jaar) zijn geen enkel probleem, dit meer i.v.m. zijn lompheid. Ook kent hij de basiscommando’s, al is hij soms een tikkeltje ondeugend en eigenwijs maar dat maakt hem juist ook zo leuk! Al werkt kaas en worst vrijwel altijd ;). Wel is Bayka een sterke hond en kan soms trekken aan de lijn, maar met een beetje sturing en afleiding is dit zeer gemakkelijk op te lossen. Ook zal Bayka zeer geschikt zijn om samen een leuke cursus te volgen zoals bijvoorbeeld speuren.

Interesse?

Tjebo

Naam: Tjebo
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Lieve Tjebo hebben wij gevonden in het bos grenzend aan een hoofdweg toen wij onderweg waren naar de Center of Hope, hier is hij vermoedelijk ook bewust gedumpt. Ondanks deze verdrietige ervaring is hij mega lief, enthousiast en juist heel mensgericht. Het liefst komt hij lekker bij je om te knuffelen en samen op avontuur gaan vindt hij al helemaal een feest! Tjebo past perfect bij een leuk stel.

Interesse?

Jill

Naam: Jill
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 2.5 jaar
Informatie:
Jill is een lieve, rustige en aanhankelijke hond. Ze is gek op andere honden, lange wandelingen en kan prima eventjes alleen thuis zijn. Een uitlaatservice of een dagopvang zou prima bij haar kunnen passen zodat ze doordeweeks lekker kan spelen met andere honden. Jill is zeer geschikt voor een leuk stel, zonder kinderen, deze vindt ze namelijk nog best wel spannend. Ze is middelgroot tot groot.

Interesse?

Dana

Naam: Dana
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 10 jaar
Informatie:
Hele leven al in asiel. Ze is heel lief, aanhankelijk en vrolijk. Soms wat terughoudend, maar haar staartje blijft bijna altijd kwispelen! Rust, ruimte en liefde!

Interesse?

Tommie

Naam: Tommie
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 1.5 jaar
Informatie:
Lieve Tommie is gevonden samen met zijn broertjes en zusjes, drie zijn er inmiddels geadopteerd van het nest en drie waaronder Tommie wachten nog altijd op hun forever home. Karakter: Tommie is een heel lief zachtaardig ventje, door zijn verblijf in het asiel vindt hij de dingen soms nog wat spannend maar hij wil ontzettend graag. Met veel liefde, vertrouwen en geduld zal hij een maatje voor het leven zijn. Wij weten dat jij het kan lieverd! Formaat: middelgroot, atletisch gebouwd

Interesse?

Flynn

Naam: Flynn
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 4 jaar
Informatie:
Lieve Flynn verblijft nu al een aantal jaar in het asiel. Karakter: Flynn is een onwijs vrolijke, enthousiaste en intelligente hond. Zoals ze in het asiel ook wel zeggen: He is full of joy!! Hij zou perfect in een gezinssituatie passen met (oudere) kinderen. Hij vindt vrijwel alles en iedereen leuk. Een echt maatje! Formaat: 17kg – 45 cm (middelgroot)

Interesse?

Spot

Naam: Spot
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 8 maanden
Informatie:
Lieve Spot is gevonden door Irina in het bos toen hij ongeveer drie maanden oud was, vol met demodex. Karakter: Spot is een onwijs lief en vrolijk mannetje! Als een echte puber is hij de wereld beetje bij beetje aan het ontdekken. Hij is gek op knuffelen en op avontuur/ontdekking gaan, wat dan ook regelmatig gepaard gaat met wat lompheid, wij moeten dan ook allemaal vreselijk lachen om dit boefje aka clown.

Interesse?

Ollie

Naam: Ollie
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 2 jaar
Informatie:
Lieve Ollie is samen met zijn broertjes en zusjes gevonden toen ze ongeveer twee maanden oud waren. In totaal waren ze met z’n vijven tot de anderen mochten verhuizen naar Vienna en Ollie alleen achter bleef in het asiel. Ollie is een enorme lieverd en gek op alles en iedereen. Gezien zijn enthousiasme is hij zeer geschikt voor een leuk stel of een gezin met wat oudere kinderen. Verder is Ollie gek op lange wandelingen en ook zou een leuke cursus (speuren bv.) of een andere uitdaging erg goed bij hem passen. Formaat: 15 kg – 45cm

Interesse?

Moos

Naam: Moos
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 7 maanden
Informatie:
Hij is gevonden (gedumpt) voor het asiel als pup toen hij twee en een halve maand oud was met hele erge demodex. Moos is een onwijs lieve, leergierige, ondernemende/actieve en sociale puber. Hij is gek op alle aandacht en zou het fantastisch vinden om samen op avontuur te gaan. Formaat: middelmaat

Interesse?

Tambur

Naam: Tambur
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 9 maanden
Informatie:
Voorzichtig, sociaal, energiek en speels Goed met andere honden. Lief, aanhankelijk en onderdanig van karakter

Interesse?

Morris

Naam: Morris
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 1.5 jaar
Informatie:
Hij is gevonden (gedumpt) voor het asiel als pup toen hij twee maanden oud was met hele erge demodex. Morris is erg zachtaardig en vriendelijk van karakter. Wel kan hij wat terughoudend zijn in zijn benadering, maar als het vertrouwen er eenmaal is, is het een fantastische en sociale hond. Hij is gemiddeld actief en erg leergierig. Hij is erg leuk en goed in omgang met kinderen. Formaat: 20 kg – 50 cm hoog

Interesse?

Sarmy

Naam: Sarmy
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 1.5 jaar
Informatie:
45 cm, 15 kg. Ondernemend, aanhankelijk, vrolijk en leergierig. Sociaal met andere honden, soms wat terughoudend naar vreemde.

Interesse?

Sandu

Naam: Sandu
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 1 jaar
Informatie:
Formaat 45 cm, 13 kg. Deze knapperd is soms wat verlegen, maar ook heel blij en zacht. Hij is sociaal met honden. Leergierig en slim.

Interesse?

Daisy

Naam: Daisy
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 9 jaar
Informatie:
Formaat 50 cm, 20 kg Lief, aanhankelijk, bescheiden, heeft vermoedelijk last van artrose. Zoekt een warm thuis voor nog een paar mooie jaren.

Interesse?

Lord

Naam: Lord
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 10 jaar
Informatie:
Formaat: 50 cm – 20 kg Lief, rustig, sociaal naar honden. Zoekt een rustig huis, met een tuin. Hij heeft weinig tanden, dus krijgt veelal zachtvoer.

Interesse?

SiSi

Naam: SiSi
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 7 jaar
Informatie:
Voorzichtig , rustig, aanhankelijk en zacht voor bekende.

Interesse?

Noortje

Naam: Noortje
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 4 jaar
Informatie:
17 kg – 50 cm Sociaal, energiek, soms wat onzeker, vrolijk en knap.

Interesse?

Xenia

Naam: Xenia
Geslacht: Teef (gesteriliseerd)
Leeftijd: 1.5 jaar
Informatie:
Lief, sociaal, aanhankelijk, nieuwsgierig, 12 kg , 45 cm

Interesse?

Zorro

Naam: Zorro
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 5 jaar
Informatie:
Zeer aanhankelijk, sociaal, gek op aandacht. Geleefd aan de ketting, nu in het asiel. Formaat labrador.

Interesse?

Zorba

Naam: Zorba
Geslacht: Reu (gecastreerd)
Leeftijd: 3 jaar
Informatie:
Rustig, kalm, sociaal, waaks Vriendelijk en blij in de omgang. Niet geschikt voor gezin met jonge kinderen.

Interesse?